0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
Serie A
Bologna F.C.
۲
۰
Juventus FC
inprogress
۲۲:۱۵
Salernitana
۱
۲
Hellas Verona
Finished
۲۰:۰۰
Spain
LaLiga 2
RCD Espanyol
۱
۱
Real Oviedo
inprogress
۲۲:۰۰
Villarreal CF B
۱
۲
Albacete Balompie
inprogress
۲۲:۰۰
Norway
Eliteserien
Molde FK
۲
۴
Sarpsborg 08
Finished
۱۸:۳۰
Ham-Kam
۱
۰
FK Bodo Glimt
Finished
۱۸:۳۰
Lillestrom SK
۰
۳
Fredrikstad FK
Finished
۱۸:۳۰
Kristiansund BK
۲
۲
SK Brann Bergen
Finished
۱۸:۳۰
Sandefjord
۰
۳
Viking Stavanger
Finished
۱۸:۳۰
KFUM Oslo
۰
۰
Odds Ballklubb
Finished
۱۸:۳۰
Stromsgodset IF
۲
۰
FK Haugesund
Finished
۱۸:۳۰
Tromso IL
۳
۲
Rosenborg BK
Finished
۲۰:۴۵
United Arab Emirates
UAE Pro League
Al Bataeh
۱
۱
Hatta Dubai
Finished
۲۰:۳۰
Al Wahda Abu Dhabi
۰
۲
Al Ain
Finished
۲۰:۳۰
Al Jazira
۲
۰
Emirates Club Ras Al Khaimah
Finished
۱۷:۴۰
Al Khaleej Khor Fakkan
۱
۳
Al Sharjah SCC
Finished
۱۷:۴۰
Italy
Serie B
Palermo
۰
۰
SSC Venezia
inprogress
۲۲:۰۰
Russia
Premier League
Nizhny Novgorod
۲
۶
CSKA Moscow
Finished
۲۰:۳۰
Colombia
Primera A
CD Junior de Barranquilla
۲
۳
Deportivo Pereira
Finished
۰۲:۰۰
Club Deportivo Los Millonarios
۰
۱
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۴:۳۰
Belgium
First Division A - Championship Group
Racing Genk
۱
۰
Royal Antwerp FC
Finished
۲۰:۰۰
Uzbekistan
Super League
Surkhon Termez
۰
۱
Nasaf Qarshi
Finished
۱۷:۳۰
PFK Dinamo Samarkand
۱
۱
Pakhtakor Tashkent
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Central Cordoba De Santiago
۲
۴
Boca Juniors
Finished
۰۲:۳۰
Banfield
۱
۱
Atletico Huracan
Finished
۰۰:۱۵
Talleres de Cordoba
۲
۰
Atletico Tucuman
Finished
۰۰:۱۵
Ireland
Premier Division
Shamrock Rovers FC
۱
۰
Derry City
inprogress
۲۲:۳۰
St Patrick's Athletic
۰
۱
Shelbourne FC
inprogress
۲۲:۱۵
Ecuador
Serie A
Cumbaya FC
۰
۱
Barcelona SC Guayaquil
Finished
۰۲:۳۰
Aucas
۲
۲
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۰:۰۰
Germany
Bundesliga Women
TSG 1899 Hoffenheim (W)
۱
۴
FC Bayern Munchen (W)
Finished
۱۷:۰۰
FC Koln (W)
۰
۱
Eintracht Frankfurt (W)
Finished
۱۷:۰۰
Bayer Leverkusen (W)
۲
۳
Werder Bremen (W)
Finished
۱۷:۰۰
1. FC Nurnberg (W)
۲
۱
MSV Duisburg (W)
Finished
۱۷:۰۰
VfL Wolfsburg (W)
۶
۰
SG Essen (W)
Finished
۱۷:۰۰
SC Freiburg (W)
۲
۱
RB Leipzig (W)
Finished
۱۷:۰۰
Switzerland
Challenge League
FC Sion Sitten
۳
۰
FC Schaffhausen
Finished
۱۵:۴۵
FC Vaduz
۲
۲
AC Bellinzona
Finished
۱۵:۴۵
FC Wil 1900
۰
۳
FC Thun
Finished
۱۵:۴۵
FC Baden
۲
۲
Neuchatel Xamax FC
Finished
۱۵:۴۵
Stade Nyonnais
۴
۳
FC Aarau
Finished
۱۵:۴۵
Vietnam
V-League 2
Dong Thap
۲
۰
Ba Ria Vung Tau FC
Finished
۱۲:۳۰
Germany
Bundesliga U19
Hertha BSC Berlin U19
۳
۴
Borussia Dortmund U19
Finished
۱۲:۳۰
Uruguay
Primera Division
Liverpool FC Montevideo
۰
۰
Miramar Misiones
inprogress
۲۱:۳۰
Montevideo Wanderers
۱
۰
Cerro Largo FC
Finished
۰۰:۰۰
Chile
Primera B
Santiago Morning
-
-
Deportes Recoleta
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Rangers de Talca
۱
۲
C.D. Universidad de Concepcion
Finished
۰۴:۰۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Jorge Wilstermann
۰
۰
The Strongest La Paz
Finished
۰۳:۰۰
Bolivar
۴
۱
Real Tomayapo
Finished
۰۱:۰۰
Ireland
First Division
Wexford FC
۰
۰
Cobh Ramblers
inprogress
۲۲:۱۵
Denmark
Superliga
FC Nordsjaelland
۳
۳
FC Midtjylland
Finished
۱۹:۳۰
Silkeborg IF
۰
۲
Brondby I.F.
Finished
۱۷:۳۰
Vejle Boldklub
۲
۰
Hvidovre IF
Finished
۱۵:۳۰
Lyngby BK
۳
۱
Viborg FF
Finished
۱۵:۳۰
Peru
Liga 1 - Apertura
Utc de Cajamarca
-
-
Sport Boys
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Carlos A. Mannucci
۰
۰
Universidad Cesar Vallejo
Finished
۰۲:۳۰
Alianza Lima
۳
۲
Deportivo Garcilaso
Finished
۰۴:۳۰
Los Chankas CYC
۲
۰
Alianza Atletico
Finished
۰۰:۰۰
Venezuela
Liga FUTVE
Academia Puerto Cabello
۱
۰
Portuguesa FC
Finished
۰۳:۳۰
Carabobo FC
۳
۰
Angostura FC
Finished
۰۱:۰۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Naft
۳
۲
Al Qasim SC
Finished
۱۸:۴۵
Al-Hudood Sports Club
۲
۱
Newroz SC
Finished
۱۶:۳۰
Colombia
Primera B
Orsomarso
-
-
Real Cartagena
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Malaysia
MFL Cup U23
Terengganu II U23
۰
۰
Negeri Sembilan U23
Finished
۱۲:۴۵
Polis Di-Raja Malaysia U23 (PDRM)
۲
۱
Penang U23
Finished
۱۳:۰۰
Johor Darul Takzim II U23
۳
۰
Sabah FA U23
Finished
۱۵:۴۵
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Velez Mostar
۳
۳
GOSK Gabela
Finished
۱۸:۳۰
FK Sarajevo
۱
۱
NK Posusje
Finished
۱۸:۳۰
Sloga Doboj
۲
۳
NK Siroki Brijeg
Finished
۱۸:۳۰
FK Borac Banjaluka
۴
۳
FK Igman Konjic
Finished
۱۸:۳۰
FK Zvijezda 09
۰
۵
FK Zeljeznicar Sarajevo
Finished
۱۸:۳۰
HSK Zrinjski Mostar
۴
۰
FK Tuzla City
Finished
۱۸:۳۰
Canada
Premier League
HFX Wanderers FC
۰
۰
Valour FC
inprogress
۲۲:۳۰
Tanzania
Premier League
Mtibwa Sugar
۰
۰
Namungo FC
Finished
۱۴:۳۰
Tanzania Prisons
۱
۲
Mashujaa FC
Finished
۱۶:۳۰
Jamaica
Premier League
Mount Pleasant FC
۱
۱
Cavaliers FC
Finished
۰۳:۰۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Club Lujan
۰
۱
Club Leandro Niceforo Alem
inprogress
۲۲:۰۰
United States
USL League Two
Lane United FC
۳
۱
Midlakes United
Finished
۰۰:۳۰
Weston FC
۰
۰
Swan City
Finished
۰۲:۰۰
Long Island Rough Riders
۲
۱
New Jersey Copa
Finished
۰۱:۳۰
Davis Legacy
۳
۱
Marin FC Legends
Finished
۰۵:۳۰
Miami AC
۲
۱
Sarasota Paradise
Finished
۰۱:۳۰
West Seattle Junction
۲
۲
Capital FC
Finished
۰۰:۳۰
Boston City
۰
۳
Vermont Green
Finished
۰۲:۳۰
Costa Rica
Primera Division
Deportivo Saprissa
۴
۰
AD San Carlos
Finished
۰۲:۳۰
Uruguay
Reserve League
Danubio Reserves
۰
۳
Atletico Fenix Montevideo Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
CA Progreso Reserves
۰
۰
Racing Club de Montevideo Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Albion Reserves
۰
۰
Montevideo City Torque Reserve
inprogress
۲۱:۳۰
CA River Plate Montevideo Reserves
۰
۰
Nacional de Montevideo Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Trinidad And Tobago
TT Premier League 2
RSSR
۰
۱
Police FC II
Finished
۰۲:۰۰
England
Premier League 2
Reading U21
۱
۲
Sunderland U21
inprogress
۲۱:۳۰
Honduras
Liga Nacional
CD Olimpia Tegucigalpa
۳
۱
CD Marathon
Finished
۰۳:۳۰
Nigeria
Premier League Women
Bayelsa Queens FC (W)
۱
۰
Nasarawa Amazons (W)
Finished
۱۲:۳۰
Edo Queens (W)
۱
۲
Rivers Angels (W)
Finished
۱۴:۳۰
Heartland Queens (W)
۰
۲
Confluence Queens (W)
Finished
۱۶:۳۰
United States
NWSL
NJ/NY Gotham FC (W)
۲
۱
Chicago Red Stars (W)
Finished
۰۰:۳۰
Seattle Reign FC (W)
۲
۳
Orlando Pride SC (W)
Finished
۰۱:۳۰
Saint Kitts And Nevis
SKNFA Premier League
Newtown United FC
۱
۰
SLH St Pauls Utd
Finished
۰۲:۳۰
Bath United
۰
۱
Flow 4G Cayon Rockets
Finished
۰۰:۳۰
Myanmar
MNL League Cup
Shan United FC
۱
۰
Rakhine United
Finished
۱۳:۰۰
Kachin United FC
۱
۱
Glory Goal FC
Finished
۱۳:۰۰
Bulgaria
A PFG
PFC Slavia Sofia
۳
۱
PFC Botev Plovdiv 1912
Finished
۲۰:۴۵
Arda Kardzhali
۰
۰
FC CSKA 1948
Finished
۱۸:۱۵
Mexico
LIGA MX
Cruz Azul
۱
۲
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Serie C
Ferroviario
۰
۴
ABC Futebol Clube
Finished
۰۱:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
STK Eilvese
۲
۴
Eintracht Celle
Finished
۱۳:۳۰
U.L.M. Wolfsburg
۱
۰
Arminia Hannover
Finished
۱۷:۳۰
TUS Bersenbruck
۱
۰
1 FC Germ Egestorf/Langreder
Finished
۱۷:۳۰
Rotenburger
۱
۱
SSV Vorsfelde
Finished
۱۷:۳۰
Blau-Weiss Bornreihe
۱
۳
VFL Oldenburg
Finished
۱۷:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
۳
۰
SV Atlas Delmenhorst
Finished
۱۷:۳۰
Kickers Emden
۴
۲
Ramlingen-Ehlershausen
Finished
۱۷:۳۰
Hungary
NB II
Gyori ETO FC
۳
۲
Budapest Vasas SC
inprogress
۲۱:۳۰
England
Professional Development League
Sheffield Utd U21
۳
۱
Swansea City U21
inprogress
۲۱:۳۰
Argentina
Torneo Promocional Amateur
Deportivo Metalurgico
۰
۰
Nautico Hacoaj
inprogress
۲۲:۰۰
Barrancas FC
۲
۱
Provincial Lobos
Finished
۲۰:۰۰
Chile
Segunda Division
Lautaro de Buin
۱
۰
Concon National
Finished
۰۱:۳۰
Argentina
Primera A Women
River Plate (W)
۱
۰
Huracan (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Ferro Carril Oeste (W)
۰
۰
Racing Club (W)
Finished
۲۰:۳۰
Turkey
1. Lig
Corum Belediyespor
۱
۱
Bodrumspor
Finished
۲۰:۳۰
Egypt
Premier League
FC Masr (ZED)
۰
۰
Al Ittihad Al Sakandary
Finished
۱۹:۳۰
Al Masry Club
۰
۰
Enppi
Finished
۱۶:۳۰
Al Moqawloon Al Arab
۱
۱
Pharco
Finished
۱۹:۳۰
United States
National Premier Soccer League
Alexandria Reds
۰
۱
Annapolis Blues FC
Finished
۰۱:۰۰
Gios Lions SC
۲
۱
Des Moines United FC
Finished
۰۳:۳۰
Mexico
Liga TDP
Cimarrones de Sonora FC III
۳
۱
Toluca II
Finished
۰۴:۳۰
United States
MLS Next Pro League
New York Red Bulls II
۱
۴
FC Cincinnati II
Finished
۰۰:۳۰
Ventura County
۲
۰
Real Monarchs SLC
Finished
۰۳:۳۰
Colorado Rapids II
۳
۲
Vancouver Whitecaps II
Finished
۰۳:۳۰
San Jose Earthquakes II
۱
۰
Los Angeles II
Finished
۰۳:۳۰
Peru
Liga 2
Academia Deport. Cantolao
۱
۰
UCV Moquegua
inprogress
۲۱:۳۰
Morocco
Botola 2
Kawkab AC Marrakech
۱
۲
Club Omnisports De Meknes
Finished
۱۹:۳۰
AS Sale
۲
۱
Club Jeunesse Ben Guerir
Finished
۱۹:۳۰
Racing de Casablanca
۴
۰
Stade Marocain
Finished
۱۹:۳۰
WAF Fes
۳
۴
Dhj Difaa Hassani Jdidi
Finished
۱۹:۳۰
Raja Beni Mellal
۲
۰
Union Sportive Musulmane Oujda
Finished
۱۹:۳۰
Ireland
Leinster Senior League
Ballymun United
۱
۱
Crumlin United FC
inprogress
۲۱:۱۵
Denmark
1st Division
Naestved BK
۱
۳
Hillerod
Finished
۱۴:۳۰
Koge
۳
۱
Elite 3000 Helsingor
Finished
۱۶:۳۰
Switzerland
Super League
FC Zurich
۲
۱
FC Lugano
Finished
۱۹:۳۰
FC Winterthur
۱
۳
FC St. Gallen
Finished
۱۹:۳۰
Servette Geneve FC
۰
۱
BSC Young Boys Bern
Finished
۱۹:۳۰
Austria
2. Liga
Floridsdorfer AC
۰
۰
Grazer AK 1902
Finished
۱۷:۳۰
SKN St. Polten
۲
۲
SC Bregenz
Finished
۱۷:۳۰
SV Lafnitz
۰
۴
SV Ried
Finished
۱۷:۳۰
VfB Admira Wacker Modling
۰
۳
First Vienna Fernwärme FC 1894
Finished
۱۷:۳۰
SV Kapfenberg
۱
۳
FC Liefering
Finished
۱۷:۳۰
SK Sturm Graz II
۲
۰
SV Stripfing/Weiden
Finished
۱۷:۳۰
SKU Amstetten
۱
۱
SV Horn
Finished
۱۷:۳۰
FC Dornbirn
۲
۱
DSV Leoben
Finished
۱۷:۳۰
Israel
Ligat Ha'AL
Beitar Jerusalem
۱
۱
Maccabi Petach Tikva
Finished
۲۰:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
CSD Municipal
۲
۰
Deportivo Mixco
Finished
۰۰:۰۰
El Salvador
Segunda Division
CD Racing Junior de Armenia
۰
۱
CD Titan
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A1 Women
Ferroviaria (W)
۲
۰
America Mineiro (W)
Finished
۰۱:۰۰
Germany
Oberliga Westfalen
SpVgg Vreden 1921
۱
۲
TUS Bovinghausen 04
Finished
۱۶:۳۰
TuS Ennepetal
۰
۱
SC Preussen Munster II
Finished
۱۷:۰۰
SV Schermbeck
۱
۲
Sportfreunde Lotte
Finished
۱۷:۰۰
SV Westfalia Rhynern
۴
۲
TSG Sprockhovel
Finished
۱۶:۳۰
TSV Victoria Clarholz
۲
۲
SF Siegen 1899
Finished
۱۶:۳۰
FC Eintracht Rheine
۱
۵
Spvgg Erkenschwick
Finished
۱۶:۳۰
Finnentrop / Bamenohl
۲
۴
ASC Dortmund
Finished
۱۷:۰۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
Los Andes Reserves
۰
۰
Sportivo Italiano Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Argentina
Primera Nacional
Almirante Brown de Lules
۰
۰
CA San Telmo
inprogress
۲۲:۰۰
Estudiantes Rio Cuarto
۱
۱
CA Defensores de Belgrano
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Carioca Serie C
Uniao Central
۱
۰
Riostrense
inprogress
۲۱:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
IFK Trelleborg FK
۳
۱
Hogaborgs BK
Finished
۲۰:۳۰
Norway
2. Division Avd. 2
Skeid Oslo
۲
۱
Strommen IF
Finished
۲۰:۳۰
Stjordals Blink
۲
۲
Grorud
Finished
۱۷:۳۰
Alta IF
۵
۰
Junkeren
Finished
۱۵:۳۰
Follo Fotball Ski
۰
۲
Eidsvold TF
Finished
۱۶:۳۰
Gjovik-Lyn
۱
۴
Ullensaker Kisa IL
Finished
۱۵:۳۰
Israel
Liga Alef Playoffs
Sport Club Dimona
۱
۱
Shimshon Tel Aviv
Finished
۱۹:۳۰
Sport Club Tira
۴
۲
Maccabi Kiryat Ata Bialik
Finished
۱۹:۳۰
Hungary
NB I Women
Ferencvarosi TC (W)
۰
۱
Gyori ETO (W)
Finished
۱۷:۱۵
Faroe Islands
Premier League
Víkingur Gota
۲
۰
NSI Runavík
Finished
۱۹:۳۰
HB Torshavn
۲
۱
B36 Torshavn
Finished
۱۹:۳۰
07 Vestur Sorvagur
۲
۰
EB Streymur
Finished
۱۷:۳۰
IF Fuglafjordur
۲
۲
B68 Toftir
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga I Relegation/Promotion Playoffs
FC Dinamo Bucuresti
۲
۰
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۲۰:۳۰
Norway
Toppserien Women
Rosenborg BK (W)
۳
۲
Lillestrom LSK Kvinner (W)
Finished
۲۰:۳۵
Kolbotn (W)
۲
۶
SK Brann (W)
Finished
۱۶:۰۰
Roa (W)
۱
۲
Lyn Fotball (W)
Finished
۱۶:۳۰
Stabaek IF (W)
۳
۲
Asane Fotball (W)
Finished
۱۶:۳۰
Arna-Bjørnar (W)
۱
۳
Valerenga (W)
Finished
۱۶:۳۰
Poland
Ekstraklasa
Zaglebie Lubin SSA
۲
۱
LKS Lodz
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Serie D
America RN (Rio Grande do Norte)
۲
۰
Potiguar de Mossoro
Finished
۰۰:۳۰
Lithuania
I Lyga
Kauno Zalgiris II
۲
۰
FK Panevezys II
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Verbandsliga
FC Bitterfeld-Wolfen
۰
۲
FSV Saxonia Tangermunde
Finished
۱۵:۳۰
1 FC Lok Stendal
۰
۰
FSV Grun-Weiss Ilsenburg
Cancelled
۱۵:۳۰
Armenia
Premier League
FC Van Charencavan
۱
۱
FC Urartu Banants Yerevan
Finished
۱۶:۳۰
FC Ararat Yerevan
۱
۳
Alashkert
Finished
۱۸:۳۰
Puerto Rico
Puerto Rico National Football League
Bayamon FC
۱
۳
Puerto Rico Sol FC
Finished
۰۳:۳۰
Academia Quintana
۵
۰
FC Mayaguez
Finished
۰۲:۳۰
Russia
FNL
PFC Kuban
۰
۱
FK Khimki
Finished
۱۸:۳۰
Torpedo Moskva
۱
۱
YFK Shinnik Yaroslav
Finished
۲۰:۰۰
FC Tyumen
۲
۰
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۷:۳۰
Arsenal Tula
۱
۰
Akron Tolyatti
Finished
۱۸:۱۵
Neftekhimik Nizhnekamsk
۱
۲
FK Leningradets
Finished
۱۸:۳۰
Energiya Khabarovsk
۰
۱
Alania Vladikavkaz
Finished
۱۲:۳۰
FK Sokol Saratov
۱
۰
FC Volgar Astrakhan
Finished
۱۸:۳۰
Bulgaria
B PFG
PFC Montana 1921
۰
۲
Septemvri Sofia
Finished
۱۵:۳۰
FC Yantra Gabrovo
۱
۲
Marek Dupnica
Finished
۱۵:۳۰
Strumska Slava
۲
۰
Dobrudzha Dobrich
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Mittelrhein
SSG Bergisch Gladbach
۲
۰
FC Hurth
Finished
۱۶:۳۰
Siegburger SV 04
۳
۱
SpVg Porz 1919
Finished
۱۶:۳۰
VfL Vichttal
۴
۰
Fortuna Koln II
Finished
۱۷:۰۰
SpVg Frechen 20
۹
۰
Germania Teveren
Finished
۱۶:۴۵
Union Schafhausen
۲
۳
TuS BW Konigsdorf
Finished
۱۶:۴۵
Borussia Freialdenhoven
۴
۱
Hennef 05
Finished
۱۶:۳۰
Latvia
Virsliga
Rigas Futbola Skola
۵
۰
BFC Daugava Daugavpils
Finished
۱۹:۳۰
SC Grobinas
۰
۲
Valmieras FK
Finished
۱۸:۰۰
Denmark
Danmarksserien Relegation
Vejlby-Risskov
۵
۲
Dalum
Finished
۱۶:۴۵
Ringkoebing IF
۵
۲
Boldklubben 1913
Finished
۱۷:۳۰
Turkey
3. Lig
Erbaaspor
۲
۰
Kutahyaspor
Finished
۱۶:۳۰
Aliaga FA
۱
۱
Yeni 52 Orduspor
Finished
۱۶:۳۰
Sebat Genclik Spor
۰
۳
Mus 1984 Musspor
Finished
۱۶:۳۰
Elazigspor
۴
۰
Efeler 09 FK
Finished
۲۰:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
Aasane Fotball II
۱
۱
FK Haugesund II
Finished
۱۶:۳۰
Loddefjord
۱
۳
Askoy FK
Finished
۱۶:۳۰
Norway
2. Division Avd. 1
Kvik Halden FK
۲
۳
Notodden FK
Finished
۱۷:۳۰
Brattvag
۰
۲
IL Hodd Ulsteinvik
Finished
۱۹:۳۰
Flekkeroy IL
۰
۳
Sotra Sportsklubb
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
4. Deild
Ymir
۱
۰
KA Asvellir
Finished
۱۸:۳۰
Hamar Hveragerdi
۳
۳
UMF Tindastoll
Finished
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Orkla
۱
۳
Surnadal
Finished
۱۹:۳۰
Melhus IL
۲
۲
Byasen Toppfotball
Finished
۱۶:۳۰
Tiller IL
۰
۲
Trygg/Lade
Finished
۱۷:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Vindbjart FK Vennesla
۱
۰
Sola
Finished
۱۷:۳۰
Ghana
1. Division
Rospak FC
۱
۰
Sefwi All Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
Still Believe FC
۰
۰
Home Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
Norway
1. Division Women
Fortuna Aalesund (W)
۱
۱
Avaldsnes (W)
Finished
۱۵:۳۰
Norway
3. Division avd. 5
Skjetten
۵
۱
Ready
Finished
۱۵:۳۰
Skedsmo
۱
۲
Gjelleraasen
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotiv Oslo
۲
۰
Træff
Finished
۱۶:۳۰
Spjelkavik
۲
۲
Lorenskog IF
Finished
۱۷:۳۰
Chile
Primera Division
Colo Colo
۲
۰
Palestino Santiago
Finished
۰۱:۰۰
Kyrgyzstan
Premier League
Ilbirs Bishkek FC
۲
۱
FK Kyrgyzaltyn
Finished
۱۵:۰۰
Niger
Super League
AS Fan Niamey
۲
۰
Urana
Finished
۱۹:۰۰
Norway
3. Division avd. 6
Honefoss BK
۲
۰
Elverum
Finished
۱۹:۳۰
Ulfstind
۷
۱
Bodo/Glimt 2
Finished
۱۵:۰۰
Mauritania
Division 1
FC Nouadhibou
۲
۰
Kaedi FC
inprogress
۲۱:۰۰
United States
USL Women
Chattanooga Red Wolves (W)
۰
۰
Greenville Liberty (W)
Finished
۰۳:۰۰
RKC Third Coast (W)
۲
۴
Chicago City SC (W)
Finished
۰۳:۳۰
Denmark
U21 Ligaen
Brondby U21
۰
۳
Frederikssund IK U21
Finished
۱۲:۳۰
Sweden
Allsvenskan
IK Sirius FK
۰
۰
Vasteras SK FK
Finished
۲۰:۳۰
Djurgardens IF
۲
۰
Halmstads BK
Finished
۲۰:۳۰
BK Hacken
۲
۲
Malmo FF
Finished
۲۰:۴۰
Gambia
GFA 1st Division
WAA Banjul
۰
۱
Falcons FC
Finished
۲۰:۰۰
TMT FA
۱
۱
Greater Tomorrow FC
Finished
۲۰:۰۰
Bombada FC
۰
۱
Steve Biko FC
Finished
۲۰:۰۰
Gambia Armed Forces FC
۱
۲
Fortune
Finished
۲۰:۰۰
Jordan
Jordan League
Al Hussein
۰
۱
Al-Faisaly Amman
Finished
۱۹:۳۰
Al Salt
۲
۱
Al Jalil
Finished
۱۹:۳۰
Guatemala
Segunda Division
Deportivo Carcha
۴
۱
Agua Blanca
Finished
۰۰:۰۰
Lebanon
Premier League
Al Ahed
۰
۳
Al Ansar Beirut
Finished
۱۶:۳۰
Al Bourj
۰
۱
AL-Nejmeh SC Beirut
Finished
۱۶:۳۰
Racing Beirut
۱
۱
Al Safa
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Landesliga
Hansa Luneburg
۳
۱
SV Lindwedel-Hope e.V.
Finished
۱۶:۳۰
Austria
Landesliga
Helfort 15
۳
۰
FV Austria XIII
Finished
۱۷:۳۰
Pertlstein/Fehring II
۲
۳
USV Gnas
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
Danmarksserien Promotion
Odense SK
۶
۱
Kjellerup IF
Finished
۱۴:۳۰
Aarhus Fremad II
۲
۲
Odder IGF
Finished
۱۳:۳۰
Israel
Liga Alef South
Sport Club Dimona
۰
۰
Shimshon Tel Aviv
Cancelled
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
Flint
۱
۲
Frigg
Finished
۱۹:۳۰
Baerum SK Sandvika
۱
۴
Asker Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Austria
Regionalliga East
Kremser SC
۰
۳
Wiener Viktoria
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Amateur Cup
Pama
۰
۲
ASV Drassburg
Finished
۱۹:۰۰
Reichenau
۴
۰
FC Volders
Finished
۱۸:۳۰
Paraguay
Primera Division
General Caballero JLM
۱
۲
Sportivo Luqueno
Finished
۰۱:۰۰
Iceland
Urvalsdeild
IF Vestri
۱
۴
Vikingur Reykjavik
Finished
۱۷:۳۰
FH Hafnarfjordur
۱
۲
KR Reykjavik
Finished
۲۰:۳۰
KA Akureyri
۴
۲
Fylkir Reykjavik
Finished
۱۹:۴۵
Sweden
Damallsvenskan
Hammarby IF DFF (W)
۰
۱
Rosengard (W)
Finished
۲۰:۳۰
Vaxjo (W)
۰
۲
Kristianstads DFF (W)
Finished
۲۰:۳۰
Paraguay
Championship Women
Olimpia Asuncion (W)
۹
۱
2 de Mayo (W)
Finished
۰۰:۳۰
Sportivo Trinidense (W)
۳
۰
Tacuary Asuncion (W)
Finished
۰۲:۴۵
Barbados
Premier League
Wotton FC
۱
۳
JADA Group Weymouth Wales
Finished
۰۴:۰۰
Austria
2. Landesliga
Launsdorf
۲
۲
SV Eberstein
Finished
۱۸:۰۰
Switzerland
Super League Women
FC Wil 1900 (W)
۰
۷
FC Rot-Schwarz Thun (W)
Finished
۱۸:۳۰
Zanzibar
Premier League
Kipanga FC
۱
۱
Chipukizi FC
Finished
۱۶:۴۵
KVZ SC
۰
۲
JKU FC
Finished
۱۶:۴۵
Paraguay
Primera Division Reserve
General Caballero Reserve
۱
۱
Sportivo Luqueno Reserves
Finished
۱۵:۰۰
Mongolia
Premier League
Khovd
۳
۱
Bavarians FC
Finished
۱۴:۴۵
Denmark
1st Division Women
ASA Aarhus (W)
۳
۲
Sundby (W)
Finished
۱۴:۳۰
United States
USL League One
Spokane Velocity FC
۰
۳
Forward Madison FC
Finished
۰۱:۳۰
Republic of Korea
WK-League
Seoul City (W)
۲
۲
Sejong Sportstoto (W)
Finished
۱۳:۳۰
Suwon (W)
۱
۰
Boeun Sangmu (W)
Finished
۱۳:۳۰
Gyeongju H&N Power (W)
۲
۰
Changnyeong FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
۲
۲
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
Finished
۱۳:۳۰
Netherlands
KNVB Beker Cup Women
Ajax Amsterdam (W)
۳
۱
Fortuna Sittard (W)
Finished
۱۶:۰۰
Iceland
1. Deild
IBV Vestmannaeyjar
۱
۱
Thor Akureyri
Finished
۱۷:۳۰
UMF Grindavik
۲
۲
IF Grotta
Finished
۱۷:۳۰
Poland
1. Division
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۰
۱
Chrobry Glogow
Finished
۱۹:۳۰
Bahrain
Premier League
Al Riffa
۱
۲
Manama
Finished
۱۹:۳۰
Slovenia
U19 League
Ns Mura U19
۱
۰
ND Ilirija U19
Finished
۱۹:۰۰
NK Krka U19
۶
۱
Tabor Sezana U19
Finished
۱۹:۰۰
ND Gorica U19
۱
۳
Maribor U19
Finished
۱۹:۰۰
NK Domzale U19
۳
۳
NK Nafta Lendava 1903 U19
Finished
۱۹:۰۰
Radomlje U19
۱
۵
Olimpija Ljubljana U19
Finished
۱۹:۰۰
Mali
Premiere Division
US Bougouba
۴
۳
Black Stars
Finished
۲۰:۰۰
USC Kita
۰
۰
US Bougouni
Finished
۲۰:۰۰
Djoliba AC
۳
۱
Olympique Bamako
Finished
۲۰:۰۰
ATS de Koro
۰
۰
AS Bakaridjan
Finished
۲۰:۰۰
Russia
FNL 2, Division B, Group 2
Luki-Energiya
۰
۱
FC Tver
Finished
۱۹:۰۰
Brazil
Serie A
Gremio Porto Alegrense RS
-
-
Bragantino Red Bull
Cancelled
۰۱:۰۰
Cuiaba MT
-
-
Internacional RS
Cancelled
۰۱:۰۰
Kenya
Premier League
FC Talanta
۰
۲
Kenya Commercial Bank Nairobi
Finished
۱۵:۳۰
Ulinzi Stars
۱
۱
Muranga Seal
Finished
۱۵:۳۰
Bangladesh
League Women
Nasrin Sports Academy (W)
۳
۱
Bangladesh Army (W)
Finished
۱۴:۳۰
Siraj Srity Songsod (W)
۰
۱
ARB Sporting Club (W)
Finished
۱۷:۰۰
Kazakhstan
Super League Women
Ordabasy (W)
۴
۰
Tomiris Turan (W)
Finished
۱۰:۳۰
Aruba
Aruban Division di Honor
SV La Fama
۲
۱
Sport Club United
Finished
۰۲:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
IF Sylvia
۴
۰
IFK Eskilstuna
inprogress
۲۱:۱۵