0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
World
FIVB Nations League Women
Thailand (W)
۱
۳
South Korea (W)
Finished
۰۰:۰۰
Guatemala
Liga Ascenso
Lanquetin
۳
۲
Bad Boys
Finished
۰۵:۳۰
Kyrgyzstan
Major League
Chatkal
۳
۲
Talas
Finished
۰۷:۰۰
OSHMU 2
۳
۱
Sary Ozon
Finished
۰۸:۳۰
China
U19 National Championship
Zhejiang U19
۲
۳
Liaoning U19
Finished
۱۰:۳۰
Fujian U19
۳
۱
Guangdong U19
Finished
۱۲:۳۰
Jiangsu U19
۳
۲
Shanghai U19
Finished
۱۰:۳۰
Jinan U19
۳
۲
Henan U19
Finished
۱۴:۳۰
Hubei U19
۰
۳
Tianjin U19
Finished
۰۸:۳۰
Shanghai U19
۲
۳
Sichuan U19
Finished
۱۴:۳۰
Xuan Wu U19
۰
۳
Wenling U19
Finished
۱۲:۳۰
Russia
Liga Pro Women
Sapfir-pro (W)
۳
۱
Granat-pro (W)
Finished
۱۲:۳۰
Malahit-pro (W)
۳
۰
Sapfir-pro (W)
Finished
۰۸:۴۰
Malahit-pro (W)
۳
۰
Granat-pro (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sovy-pro (W)
۱
۰
Panthers-pro (W)
inprogress
۲۰:۴۵
Kyrgyzstan
Vyschaya B
Nookat
۳
۱
Naryn
Finished
۰۷:۰۰
Kara-Kulja
۳
۰
Kadamjay VC
Finished
۱۰:۳۰
Ala-Buka
۰
۳
Zhamu
Finished
۱۲:۳۰
Argentina
Division de Honor
Defensores de Banfield
۳
۰
Estudiantes de La Plata
Finished
۰۲:۳۰
Argentina
Inferiores U21
Club Italiano U21
۳
۱
Benito Quinquela Martin U21
Finished
۰۰:۰۰
Uruguay
Division A
Club Atletico Penarol
۳
۲
Nacional B
Finished
۰۲:۱۵
Kyrgyzstan
Championship Women
Dordoi (W)
۳
۱
Salam Alik (W)
Finished
۱۴:۳۰
OshMU (W)
۳
۰
Ular Bishkek (W)
Finished
۱۶:۰۰
Guatemala
Liga Mayor
Maquinsa
۳
۰
Sanarateca
Finished
۰۱:۳۰
Turkey
University League
Beykent University
۲
۳
Marmara University
Finished
۱۰:۳۰
Istanbul Nisantasi University
۳
۱
Gedik University
Finished
۱۴:۳۰
Istanbul Gelisim University
۳
۲
Ege University
Finished
۱۶:۳۰
Gedik University
۰
۳
Ankara University
Finished
۱۲:۳۰
Dumlupinar University
۰
۱
Halic University
inprogress
۱۸:۳۰
Kyrgyzstan
Vyschaya League Women
Kadamjay (W)
۳
۰
Naryn (W)
Finished
۱۴:۳۰
Ala-Too (W)
-
-
Ular (W)
Cancelled
۱۲:۳۰
КNAU (W)
۱
۳
Yssyk-Kol (W)
Finished
۱۶:۰۰
Belarus
Liga Pro
Sokol-Pro
۳
۲
Berkut
Finished
۰۷:۵۰
Titany-Pro
۲
۳
Tornado-Pro
Finished
۰۹:۳۰
Alliance-pro
۰
۳
Payp-Pro
Finished
۱۱:۲۰
Lions-Pro
۲
۳
Legion-Pro
Finished
۱۲:۵۰
Empire-Pro
۳
۰
Energy-pro
Finished
۱۴:۵۰
Czech Republic
Regional League Women
TJ Sokol Trebes (W)
۳
۰
TJ Sokol Nechanice (W)
Finished
۱۹:۰۰
TJ Lokomotiva G (W)
۱
۳
Rudolfov (W)
Finished
۱۹:۰۰
Vrsovice B (W)
۳
۰
TJ Malesice (W)
Finished
۱۹:۳۰
Hostivar (W)
۲
۲
Modrany A (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Vysocany (W)
۳
۰
TJ Sokol I Smichov A (W)
Finished
۱۹:۳۰
Israel
National League
Maccabi Jaljulia
۰
۲
Hapoel Hamaapil
inprogress
۲۰:۳۰
Uruguay
Primera Division Women
Club Atletico Penarol (W)
۰
۳
Nacional (W)
Finished
۰۴:۰۰
Turkey
Regional League
Kurtulus
۱
۲
Dogu Akademi B
inprogress
۲۰:۰۰
Kyrgyzstan
National League
SKA MO KR
۳
۰
KNAU
Finished
۱۰:۳۰